|

با الو پسته بیشتر بگیر، کمتر پرداخت کن

Alopesteh
با اطمینان خاطر خرید کنید بازگشت محصول و دریافت وجه در صورت عدم رضایت از محصول ارسالی
بهترین قیمت به دلیل عرضه مستقیم قیمت های مارا با قیمت همین محصول با همین کیفیت در بازار شهر خود مقایسه کنید

کله قوچی دست چین

پسته کله‌قوچی درشتترین پسته

 

پسته کله قوچی در واقعیت ظاهری گرد ، درشت و بزرگترین مغز را در بین ارقام مختلف پسته دارد. می توان گفت بزرگترین و سنگین ترین پسته جهان کله قوچی است. پسته کله قوچی دارای مغزی بسیار خوشمزه و لذیذ است که هنگام خوردن آن حس خوب به شما می دهد. به دلیل اندازه بزرگتر ، در هر کیلوگرم پسته کله قوچی تعداد کمتری وجود دارد.
باید گفت شکل و شمایل پسته کله قوچی شبیه پسته فندقی است و بسیار شبیه است ولی پسته کله قوچی بزرگتر ، درشت تر و وزن بیشتر است. در واقع می توان گفت پسته کله قوچی جزو خانواده پسته فندقی است. شاید اصلی ترین دلیل محبوبیت و خرید و فروش پسته کله قوچی در بازار ، اندازه بزرگ و شکل فندقی مانند آن است. به دلیل دروست بودن و وزن باعث می شود که کله قوچی این پسته دارای انس پایینی باشد ، یعنی تعداد آنها در یک کیلو کمتر باشد و به معنای باقی ماندن در آن باشد.

 

پسته کله‌قوچی دستچین توسط کارگران آموزش دیده شده با وسواس خاصی تهیه می‌شود بصورتی‌که کاملا بدون دهن‌بسته است و همه پسته‌ها خندان، یکدست، یک‌اندازه و کاملا مجلسی و شکیل می‌باشد.
وزن قیمت(تومان)
کمتر از 2 کیلو 240000
بین 2 تا 3 کیلو 240000
بیشتر از 3 کیلو 235000

مشتری عزیز، علاوه بر خرید و پرداخت از طریق درگاه بانک میتوانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام و واتس اپ الوپسته، واریزهای خود را از طریق کارت بانکی انجام دهید

واتس اپ: 09214486127 و 09039442004
اینستاگرام: alopesteh

این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید