|

با الو پسته بیشتر بگیر، کمتر پرداخت کن

Alopesteh
با اطمینان خاطر خرید کنید بازگشت محصول و دریافت وجه در صورت عدم رضایت از محصول ارسالی
بهترین قیمت به دلیل عرضه مستقیم قیمت های مارا با قیمت همین محصول با همین کیفیت در بازار شهر خود مقایسه کنید

اکبری دستچین

پسته اکبری لوکس‌ترین پسته
پسته اکبری جزو پسته های لوکس و تجملی ایران و جهان شما باشد. پسته اکبری ظاهری کشیده و زیبایی دارد ، بسیار خوشمزه است و هر ساله صادر می کند. اکثر کشورهای حاشیه خلیج فارس به دنبال چنین پسته ای زیبا و خوشمزه هستند. در آجیل عواملی مهم هستند مانند درشتی ، زیبایی ، طعم و از همه مهم تر کیفیت و تازگی آجیل ، که همه اکثر اوقات را در اختیار شما قرار می دهد ، اگر برای اکیلشان سفارش دهید.
پسته اکبری لوکس معمول ترین نوع پسته می باشد که اگر ظاهراً از دیگر ارقام پسته کشیده تر و بادامی شکل باشد. این نوع فقط در ایران تولید می شود و بیشتر تولید می شود در شهرهای رفسنجان ، انار و سیرجان است.
دست انداز پكي اكبري توسط كارگران آموزش داده شده است با استفاده از ويژه ويژه بصورت بصورت کاملاً بدون دهنبسته است و همه پستانداران خاندان ، يكدست ، يكدانه و كاملا مجلسی و شكيل وجود دارد.وزن قیمت(تومان)
کمتر از 2 کیلو 240000
بین 2 تا 3 کیلو 240000
بیشتر از 3 کیلو 235000
افزودن به سبد خرید

پسته اکبری در اختیار شماست با انواع مختلفی از کیفیت بالا و با کیفیت بالاتر و بالاتر از سطح بالاترین کیفیت و جذابیت و جمع آوری وطائمی بی نظیر در این پستان دانه به دانه از طریق کارگر جدا شده و از بزرگترین بازار ایران به شما پیشنهاد می شود شود


مشتری عزیز، علاوه بر خرید و پرداخت از طریق درگاه بانک میتوانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام و واتس اپ الوپسته، واریزهای خود را از طریق کارت بانکی انجام دهید

واتس اپ: 09214486127 و 09039442004
اینستاگرام: alopesteh

این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدپسته خیلی خیلی خوبی هستپسته کشیده ای هست.من راضی هستم