|

با الو پسته بیشتر بگیر، کمتر پرداخت کن

Alopesteh
با اطمینان خاطر خرید کنید بازگشت محصول و دریافت وجه در صورت عدم رضایت از محصول ارسالی
بهترین قیمت به دلیل عرضه مستقیم قیمت های مارا با قیمت همین محصول با همین کیفیت در بازار شهر خود مقایسه کنید

احمد آقایی اعلا

پسته احمدآقایی سلطان مزه

به جرأت می توان گفت پسته احمد آقایی خوشمزه ترین مغز را در میان انواع مختلفی دارد و این دلیل اصلی خرید و فروش زیاد پسته احمد آقایی در بازار است. پسته احمد آقایی کشیده ، نسبت به پسته اکبری کوچکتر و نسبت به پسته فندقی درشت تر است و به همراه پسته اکبری ، از معروف ترین پسته های ایران وجود دارد.

پسته احمد آقایی نه تنها در ایران محبوبیت فراوانی دارد که دارای شهرت جهانی است و به ویژگی در ایالات متحده تبدیل شده است رفسنجان تبدیل شده است. بیشترین حجم تولید پسته احمد آقایی متعلق به شهرستان رفسنجان و نوق می باشد.
وزن قیمت(تومان)
کمتر از 2 کیلو 195000
بین 2 تا 3 کیلو 195000
بیشتر از 3 کیلو 190000
افزودن به سبد خرید

پسته احمد آقایی در واقعیت جزو خوشمزه ترین و لذیذ ترین رقم پسته است که در ایران و جهان حرف اول را می زند. در ایران در انواع مختلف پسته احمد آقایی و در كل پسته یافت می شود ولی استان كرمان و شهرستان رفسنجان كه به شهر طلای سبز معروف است و از جایگاه ویژه آن در زمینه بستر مجاز است. استان کرمان به واسطه موقعیت جغرافیایی خاص و میزان ارتفاع و فاصله از دریا بهترین نقطه برای عمل آمدن پسته شده است و به واسطه عواملی که گفته شد دارای پسته ای با طعم لذیذ است که دارای شهرت جهانی است و ایران را به قطب جهان تبدیل می کند کرده است. در ایران رقم پسته احمد آقایی و اکبری از خاصیت ویژه ای دارند که باعث می شود این رقم در صورت واقعاً طعم فوق العاده و شکل ظاهری بسیار زیبا و مجلسی باشد که در ایرانی ها از پسته احمد آقایی در تمام جشن های مهم دیگر ساخته شده است. با خاصیت خود از جمله عید نوروز و اعیاد مذهبی از آن به عنوان آژیل از مهمانان استفاده کنید.

از مهمترین ویژگی های پسته احمد آقایی می تواند به عنوان زیر اشاره کرد:

خوشمزه تیپ پسته

مجاز برای مجالس و مهمانی ها

محبوبیت زیاد در داخل و خارج از کشور

کشیده و زیبا

برای ارائه خدمات خلال پسته

 

 

به جرأت می توان گفت  پسته احمد  آقایی خوشمزه مغز را در بین شما ارائه داده است و نمی توانید خرید کنید و در مقام مهمی هستید و خریدهای شما در صورت امکان با پسته احمد آقایی در بازار است. پسته احمد آقایی کشفی توانسته به پسته اکبری کوچکتر باشد و اجازه دهد پسته فندقی در ترتر باشد و همراه با پاستا اکبریز باشد اگر ایران آن را داشته باشید. پسته احمد آقایی نه تنها در ایران محبوبیت خود را پیدا می کند و در بازار شهرستانی را در اختیار شما قرار می دهد و شهرت خود را به دست می آورد. با داشتن این نوع پسته در مشهد ، فارس و کرمان تولید می شود و در صورت کیفیت بهتر نسبت به شهر رفسنجان و جدید ارائه دهنده را دارد.


مشتری عزیز، علاوه بر خرید و پرداخت از طریق درگاه بانک میتوانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام و واتس اپ الوپسته، واریزهای خود را از طریق کارت بانکی انجام دهید

واتس اپ: 09214486127 و 09039442004
اینستاگرام: alopesteh

این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدسایت بسیار خوبیه.دست مهندس ناصری و همکارانشون درد نکنه